Sunday, February 5, 2012

Rezillik

Başlıktan ürkmeyin. Kendimi ayıplıyorum.
Dün bahsettiğim S?eksenlerpartisi için giyindim. Aklımda etek-tay-tozluk vardı ancak derece -8i göstermesine rağmen oldukça soğuktu. -18de böyle üşümemiştim. 
Akıl karı değil diyerek, Bay Kuş'un "onun bunun pantalonunu giyip boyfriend jeans deme al şunu giy" diye aylar önce bana bıraktığı dizinde yırtık olan içine iki ben girebilecek kotu giydim. Belime kadar çıkartıp, siyah bir kemerle sıktım. Üzerime de Arizona Tucson yazılı beyaz bir uzun kollu giyip, kollarını kıvırdım. Sonra geçen sene ananemin ordaki pazarda gördüğüm hacı bezi denilen, üzerinde arapça yazı ve mekke tasviri olan?! beyaz siyah şeyi bandana gibi yapıp kafama geçirdim. Bir milyoncudan aldığım 8li set beyaz halka küpenin en büyüğünü, Pimp marka iki saatimi, deri bilekliklerimi, plastik bileziklerimi, gümüş bilekliklerimi yani ne bulduysam koluma geçirdim.
Kırmızı laci çizgili beyaz çorabım da vardı. Gözlerime de parlak ne varsa sürdükten sonra, altıma da sevgililer günü hediyem yeni botlarımı giydim. Eh siyah deri ceket ve siyah yeleği de unutmamak lazım.
Fotoğraflarını çekmiştim. Ancak partide eline kim geçirdiyse makinayı, silmiş :s
Başka makinalar da vardı, mutlaka bir tanesinde çıkmışımdır diye umud ediyorum. Çünkü beklediğimden üstün bir başarı gösterdim kıyafette.
Söz verildiği üzere 7de ben oradaydım ama diğer söz veren taraf yoktu. Üstelik geldiğinde posterleri çoğunu yapıştırmış, oradakilerin yardımı ile de masaları-sandalyeleri taşımıştık. Neyse...
İnsanlar yavaş yavaş gelmeye başladığında BacktotheFuture filmini henüz perdeye yansıtamamıştık. Müzikleri de ancak 20:30 gibi başlattık. Ben gittiğimden itibaren hiç oturmadım. Dans ettim, dolandım, dans ettim.
Moskofya'da öğrendiğim gibi vodka shotları attım, üzerine sodamı içtim. 10 tane falan yaptım galiba. 
Q&A yaptık, Evet-Hayır yapacak kişi o an kaybolmuştu, yapamadık. tipitiplerimi dağıttım. Bir süre konuşuldu evet.
Ancak benden çok sahneye çıkan olmadı. Eh tabi çocukların yaşı tutmuyor! 
Özetle dans dans dans. Saat 23:30da dağıldık. Benim müzikleri kesip, günümüz dans müziklerini koyduklarında herkes sahnedeydi. Herkes dans etti, dağıttı. Eğlendik.
Birkaç dakika oturdum, o sürede de midem bulanıyordu. Sonra tuvalete gittim. Senelerdir ilk defa gittim o tuvalete bu arada. Demek bu kadar uzun ilk defa kalmışım!
Midem iyi değildi. Tam klozet kapağını kaldırayım derken, düştü tamamen kapandı. Ben de kusmuğumu tutamadım! hauehreu Kapağın üzerine kustum. Hani kusmada bir ara vardır ya, o arada kapağı kaldırdım, tam kusarken yine düştü. Ay ne iğrençlik. Ne rezillik. Sildim bir yandan, bir yandan kustum. 
Sonra içeri gittim ve 30 dakika sonra ayrıldık. O kafayla araç kullandığımı da söyleyeyim ve rezilliğimde son nokta olsun. Ama hakimdim araca. İlginç.
Ve aracı geri bile park ettim iki araç arasına. Eve geldiğimde beyaz çoraplarım simsiyah olmuş, pabuç harbi deriymiş! Kandırılmamışız.
Kıyafetler sigara kokuyor, içerde içildi tabi sayı az olunca. Bir ara sabah uyandığımda yorganım da sigara kokuyordu. Öhh. Sabah her zamanki saatte uyanıp, aydınlık nedeniyle uyku gözlüklerimi taktım ve muhteşem rüyalar gördüm.
Her uyandığımda, "kalıp napçam ki?" dediğim için 12de artık kalkmaya karar verdim.
2 saat, içinde yer almadığım fotoğraflara baktım, blog okudum. Sonra kalkıp temizliğimi yaptım. Çarşafları değiştirdim. 15:00 gibi de birşeyler yedim.
Şimdi de klorak kokusu içinde mis gibi oturuyorum. Odaya dolan güneş iyice sararmaya başladı. Günlerin uzadığı net şekilde anlaşılıyor artık!
Ben çok içen, geceleri dışarı çıkan biri değilim. Ama o enerji atımına ihtiyacım varmış. Aralıksız 4 saat dans ederim, dans edersem. İki senede bir de böyle rezillik yaparım. Kimseye rezil olmadım, kimsenin beni ayıplayacağı birşey de yapmadım. Ama sabah tuvalette düşünme sürecinden sonra kafamı hafif doğrulttuğumda beynimin çalkalanıyor olmasından ötürü tiksindim biraz. 
Bunu da neden yazdım, beni okuyan gençlere örnek olayım diye!! aheuasheruer
Nihayet hayatımda yapılacaklar listesinden bir madde daha sildim.

No comments:

Post a Comment