Friday, February 6, 2015

Kıspıs: Cenır Ailesi ve Burus veya Biricit

Ayh.
Ben Ankara'dayım. Back To Black.

Geçen hafta, elimdeki işleri bırakıp saatlerce (yok o kadar uzun sürmedi) Burus Cenır'ın cinsiyet değişimi ile ilgili dedikoduları okudum.
Çünkü adam benden güzel oldu şu an. Baksanıza!
Kendall 18'ine basmadan evvel vardı bir tuhaflık zaten.

Gündemimdekiler: Kayserili Kıris (Kris Jenner) ne demiş, Kim Ka'nın açıklamaları, inkar etmeler, "intervention"lar, (artık) Biricit'in annesinin açıklamaları.

Ha "sana ne" demek yok, Kim'in ardı ile tüm yaşamları detayları ile bize paket paket sunulduğu için, halk olarak ben de söz sahibiyim elbette. 
O kadar ki, bıraksan her sene doğuracak tavşancıl kızımız Kortni'nin LordDisik ile ne zaman cinsi münasebete girip, ne zaman hangi çocuğa hamile kaldığını bile biliyoruz. 3ncü çocuğa hamile olduktan sonra takibimi ve konuya hakimiyetimi yitirmiştim. 
O şerefsiz Omar'ın takım transferi olasılığında Türk düşmanı olduklarını da pek güzel gördük.

Esas konuya gelelim.
Burus Cenır, 65 yaşında. Doğduğum sene olimpiyat madalyası kazanmış bu bey, 3ncü evliliğini sineğin yağını satıp para kazanan ve dolayısi ile benim Kayserili Kıris dediğim kadınla yapmış. Tarihler için gugıla bakabilirsiniz, ben bakamıcam. 

Şu an için Burus'un 2si Kayserili K'ten olma, toplamda 6 evladı var, bildiğimiz.

Kıris ile olan ilişkisinde, Alpha Male tandanslı Kıris yüzünden çok pasif kaldığı, Kıris'in adamcağızın her şeyine müdahil olduğu, kızları gerek tek gerek, ikili çıplaklıkları ile pazarladıkça, eziklenip "benim oğlanları da zengin et, onlara da menecerlik yap" taleplerini dizilerinde seyrettim hep. Kim'in kalçası benim bazı Doğu Anadolu hafta sonlarımın ana teması olmuştur. Yaşasın E!

Bu arada Kıris'in soyadı artık Jenner olmasına rağmen, orada burada Kardaşyan soyadı ile randevu aldığı, kayıt açtırdığı, bu soyad ile daha fazla para kazanacağını bildiğini de biliyoruz. Ah seni Kayserili ah. (Kayserililer alınmasın. Çok az tanıdığım var. Genel kültür bilgisi ile hareket ediyorum).

Neticede, son zamanlarda iki Jenner kız da, 18'i doldurunca, gelsin botokslar, gitsin ameliyatlar. En küçük çirkin ördek yavrusu bile koca gözlü anime kızlarına dönüştü. Silikonları doldurttu. Ortamda sürekli konuşulan bu "oramı da doldurayım, buramı da büyüteyim" konuşmaları sonrasında, benim fikrim, Burus sanırım kıskandı biraz.

"Ahh yeter ayol!" dedi. 

E biliyorsunuz, neticede kadın yoğun bir ortamda menstrüasyon da senkronize olur. Adam hormon yağmuru altında değişmeye karar verdi. Sandım ama annesi dedi ki, "benim evladım hep 'özel' bir çocuktu". 

Sonra Kıris baktı para gelecek, inkarları bir yana bırakıp, "ah evet kadın kıyafetleri giymeyi severdi" dedi. Bundan önce Kim, "Burus'un tam destek yanındayım. Kendisi hazır olunca konuşacak" dedi diye, ailecek üstüne gittiler. Bu arada Kim'in ağzı çok gevşek. Arkadaşlık yapacakları uyarayım. 

Kıris'ten Kayserililik öğrendi mi yoksa bu da mı Kıris'in işi bilemiyorum, adam geçirdiği "dönüşüm"ü belgesel haline getirtiyor.
Adem elması traşlandı. Tırnaklar benimkinden bakımlı. Ajda'ya bir rakip oldu şimdi. Sütyenini de gördük. Bacaklar kıllardan arınmış. Geçen sene bir kırmızı oje sürmüş. Bir özendim, ki ojenin devasa bir işlevi var; sürmeyen evde kalıyormuş. 

Bana dert olan esas ne biliyor musunuz?
Şu "Kadınlar, Aşklar, Şarkılar" oyunu, Eylül Cansın bir yana, bu adam bir yana. 

Ha bir de Bülent'in rahatlığı ile Devran'ın rahatlığı bir yana (ama onların öncesi de kolay değildir eminim).

Bu belgeseli benimle seyretmek isteyen olursa, gelsin. Mısır da benden, pringles da. Kardaşyanlara neler söylicek, ben bir de o kısmındayım. 
Bunların da dedikodusunu kraliçeler, mahalle karıları gibi yaparım, kimse bir laf diyemez. 


No comments:

Post a Comment